Kalendarz Ekstraligi – jesień 2022

EKSTRALIGA RUGBY – TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ 2022

(mamy 5 wyjazdów oraz 4 mecze w Łodzi: dwa pierwsze zostaną rozegrane na MOSiR Łodzianka i dwa ostatnie na Stadionie Miejskim)

    I kolejka 20/21.08.2022

Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź

(Lublin, sobota 20.08 godz.14,00)

RC Orkan Sochaczew v KS Posnania Poznań

MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce

UP Fitness Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków

RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia

    II kolejka 27/28.08.2022

KS Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź

(Poznań, sobota 27.08 godz.15,00)

RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin

RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk

Awenta Pogoń Siedlce v UP Fitness Skra Warszawa

RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot

    III kolejka 10/11.09.2022

Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia

(MOSiR Łodzianka, sobota 10.09 godz.15,00)

MKS Ogniwo Sopot v KS Posnania Poznań

UP Fitness Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew

RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce

Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków

    IV kolejka 17/18.09.2022

RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź

(Kraków, sobota 17.09 godz.15,00)

KS Posnania Poznań v RC Arka Gdynia

Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin

RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk

MKS Ogniwo Sopot v UP Fitness Skra Warszawa

     V kolejka 01/02.10.2022

Master Pharm Rugby Łódź v Awenta Pogoń Siedlce

(MOSiR Łodzianka, sobota 01.10 godz.15,00)

UP Fitness Skra Warszawa v KS Posnania Poznań

RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot

Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew

RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków

    VI kolejka 08/09.10.2022

RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź

(Sochaczew, sobota 08.10 godz.16,00)

KS Posnania Poznań v RzKS Juvenia Kraków

Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia

MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin

UP Fitness Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk

    VII kolejka 22/23.10.2022

Master Pharm Rugby Łódź v MKS Ogniwo Sopot

(Stadion Miejski, sobota 22.10 godz.17,00)

RC Lechia Gdańsk v KS Posnania Poznań

Edach Budowlani Lublin v UP Fitness Skra Warszawa

RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew

RzKS Juvenia Kraków v Awenta Pogoń Siedlce

    VIII kolejka 29/30.10.2022

UP Fitness Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź

(Warszawa, sobota 29.10 godz.14,00)

KS Posnania Poznań v Awenta Pogoń Siedlce

RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków

MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia

RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin

    IX kolejka 05/06.11.2022

Master Pharm Rugby Łódź v RC Lechia Gdańsk

(Stadion Miejski, sobota 05.11 godz.17,00)

Edach Budowlani Lublin v KS Posnania Poznań

RC Arka Gdynia v UP Fitness Skra Warszawa

RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot

Awenta Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew

    UWAGI:

Wszystkie mecze w Łodzi odbędą się na naturalnej – trawiastej murawie, mecze na MOSiR Łodzianka przy świetle dziennym, mecze na Stadionie Miejskim przy świetle sztucznym (wybór Stadionu zależny jest wyłącznie od operatora obiektów miejskich – MAKiS)

Termin rezerwowy 1 – 19/20.11.2022

Termin rezerwowy 2 – 26/27.11.2022