III kolejka Ekstraligi

III kolejka – sobota 10.09

RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce  57:14 (45:0)  
Lechia: Payi Xoleta 20 (4P), Paweł Boczulak 10 (5pd), Michał Krużycki 5 (P), Bartosz Kruszczyński 5 (P), Kevin Bracik 5, Zavien Klaasen 5 (P), Robert Wójtowicz 5, Rafał Janeczko 2 (pd).
Pogoń: Przemysław Rajewski 5 (P), Kacper Skup 5 (P), Mamuka Chanchibadze 4 (2pd).

Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków  23:11 (10:6)  
Budowlani: Michał Węzka 5 (P), Marzuq Maarman 5 (P), Bartłomiej Jasiński 5 (P), Piotr Skałecki 5 (P), Gerhardus Pretorius 3 (K).
Juvenia: Riaan van Zyl 6 (2K), Andrii Lavtakov 5 (P).
Żółta kartka: Hannes van Zyl (Juvenia).

Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia  56:5 (36:5)
Master Pharm: Polomea Finau 16 (P, 4pd, K), Vitalii Kramarenko 10 (2P), Toma Mchedlidze 10 (2P), Davit Nibladze 10 (2P), Przemysław Dobijański 5 (P), Piotr Karpiński 5 (P).
Arka: Krystian Szopa 5 (P).
Żółta kartka: Sandro Papunashvili (Arka).

MKS Ogniwo Sopot v KS Posnania Poznań  69:5 (26:5)  
Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 24 (2P, 7pd), Mateusz Plichta 15 (3P), Kakha Kavteradze 10 (2P), Dwayne Burrows 5 (P), Stanisław Powała-Niedźwiecki 5 (P), Konstantyn Bezverkhyi 5 (P), Sebastian Szulta 5 (P).
Posnania: Bartosz Kubalewski 5 (P).

III kolejka – niedziela 11.09

UP Fitness Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew 32:21 (17:6)
Skra: Paul Walters 15 (P, 2pd, 2K), KP 7, Bercho Botha 5 (P), Arkadiusz Janeczko 5 (P).
Orkan: Pieter Steenkamp 11 (pd, 3K), Michał Szwarc 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P).
Żółte kartki: Tomasz Gołąb (Skra), Andre Meyer, Jonathan O’Neill, Radosław Rakowski (wszyscy Orkan).


 

Wysokie zwycięstwo z Arką

III kolejka Ekstraligi Rugby – MOSiR Łodzianka, sobota 10.09.2022
Master Pharm Rugby Łódź – RC Arka Gdynia 56:5 (36:5)
Sędziowie: Adrian Pawlik, Dariusz Reks, Mateusz Kaczmarek.
Punkty Master Pharm Rugby Łódź: Polomea Kata Finau – 16 (1×5, 4×2, 1×3), Vitalii Kramarenko -10 (2×5), Toma Mchedlidze – 10 (2×5), Davit Nibladze – 10 (2×5), Piotr Karpiński – 5 (1×5), Przemysław Dobijański – 5 (1×5).
Punkty RC Arka Gdynia: Krystian Szopa – 5.
Żółta kartka: Sandro Papunashvili (RC Arka Gdynia)
Skład Master Pharm Rugby Łódź:
1. Vitalii Kramarenko (75`Szymon Krupa)
2. Cezary Plesiński
3. Toma Mchedlidze (41`Robert Kacprowicz)
4. Piotr Karpiński (c) (60`Patryk Olejnik)
5. Oleksandr Shevchenko
6. Davit Nibladze
7. Krzysztof Justyński (41`Przemysław Serafin)
8. Szymon Witkowski
9. Elguja Kikvadze
10. Patryk Chain (1`Eryk Chain)
11. Dmytro Prodeus
12. Przemysław Dobijański
13. Polomea Kata Finau
14. Damian Wlaźlak (54`Łukasz Chain)
15. Krystian Pogorzelski (41`Hubert Lewandowski)
Trenerzy: Przemysław Szyburski, Mirosław Żórawski. Lekarz: Błażej Wójtowicz. Fizjoterapeuta: Adam Żok. Kierownik: Grzegorz Białkowski.
Skład RCArka Gdynia:
1. Willimas de Angelo Chevaan (68`Daniel Bartkowiak)
2. Dominik Mohyła (57`Piotr Bojke)
3. Oskar Derwis
4. Sadro Papunashvili
5. Oskar Zypper
6. Viacheslav Miziak (53`Bartosz Kruk-Miler)
7. Chirume Zvikomborero (70`Nikodem Brill)
8. Rafał Ziętkowski
9. Mateusz Szyc (63`Marcin Wolszon)
10. Dawid Banaszek (75`Patrick Steindl)
11. Krystian Szopa
12. Paweł Grzenkowicz
13. Mykola Karasevych
14. Karol Lipski (70`Damian Dzięcielski)
15. Szymon Sirocki
Trenerzy: Dariusz Komisarczuk, Paweł Dąbrowski. Fizjoterapeuta: Paweł Świątczak.

Pewna wygrana w Poznaniu

KS Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź  5:51 (0:22)  
Punkty dla Posnanii: Michał Hebda 5 (P).
Punkty dla Master Pharm Rugby Łódź: Patryk Chain 18 (P, 4pd, K), Witalij Kramarenko 15 (3P), Polomea Kata Finau 10 (2P), Krystian Pogorzelski 5 (P), Łukasz Chain 5 (P).

Skład Master Pharm Rugby Łódź: 1.Vitalii Kramarenko, 2. Cezary Plesiński, 3. Toma Mchedlidze (52`Robert Kacprowicz), 4. Piotr Karpiński (56`Eryk Chain), 5. Oleksandr Shevchenko, 6. Szymon Witkowski (41`Przemysław Serafin), 7. Krzysztof Justyński, 8. Patryk Olejnik, 9. Elguja Kikvadze, 10. Patryk Chain, 11. Dmytro Prodeus (52`Hubert Lewandowski), 12. Premysław Dobijański, 13. Polomea Finau, 14. Damian Wlaźlak (72`Szymon Krupa), 15. Krystian Pogorzelski (56`Łukasz Chain)

Trenerzy: Przemysław Szyburski, Mirosław Żórawski. Kierownik: Grzegorz Białkowski, Fizjoterapeuta: Mikołaj Misiak


 

II kolejka Ekstraligi

II kolejka 27/28.08.2022:

Awenta Pogoń Siedlce v Up Fitness Skra Warszawa  7:47 (7:26)  
Pogoń: Eduard Vertyletski 5 (P), Mamuka Chanchibadze 2 (pd).
Skra: Paul Walters 22 (2P, 6pd), Bercho Botha 5 (P), Daniel Gdula 5 (P), Violeti Kolo 5 (P), Martin Mangogo 5 (P), Michał Mirosz 5 (P).

KS Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź  5:51 (0:22)  
Posniania: Michał Hebda 5 (P).
Master Pharm: Patryk Chain 18 (P, 4pd, K), Witalij Kramarenko 15 (3P), Polomea Kata Finau 10 (2P), Krystian Pogorzelski 5 (P), Łukasz Chain 5 (P).

RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin  6:17 (6:11)  
Arka: Dawid Banaszek 6 (2K).
Budowlani: Gerhardus Pretorius 12 (4K), Piotr Wiśniewski 5 (P).
Żółte kartki: Oskar Zypper, Paweł Grzenkowicz (obaj Arka).

RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot  18:13 (6:10)  
Orkan: Pieter Willem Steenkamp 18 (6pd).
Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 8 (pd, 2K), Kacper Drewczyński 5 (P).
Żółte kartki: Andre Meyer (Orkan), Wojciech Piotrowicz (Ogniwo)

RzKS Juvenia Kraków – RC Lechia Gdańsk 16:17 (8:0)
Juvenia: Riaan van Zyl 11 (P, 2K), Artur Fursenko 5 (P).
Lechia: Paweł Boczulak 7 (2pd, K), Michał Krużycki 5 (P), Marek Płonka Jr 5 (P).


 

Remis w Lublinie

I kolejka Ekstraligi sezonu 2022/23 – sobota 20.08 g.14,00.
Edach Budowlani Lublin – Master Pharm Rugby Łódź 16:16 (13:8)
Punkty Edach Budowlani Lublin: Nkululeko Ndlovu 11 (3K, 1pd), Piotr Wiśniewski 5 (P).
Punkty Master Pharm Rugby Łódź: Kamil Brzozowski 11 (P, 2K), Toma Mchedlidze 5 (P).
Sędziowali: Przemysław Filar, Tomasz Stępień, Grzegorz Michalik.
Skład Edach Budowlani Lublin: Maarman, Skałecki (52` Novikov), Kelberashvili, Król, Jasiński, Musur, Dec (50` Zduńczuk), Wiśniewski, Kazembe, Ndlovu (66` S. Panasiuk), Brzezicki (58` Bobruk), Szczepański, Pretorius, Grabowski, Węzka.
Skład Master Pharm Rugby Łódź: 1.Vitalii Kramarenko, 2.Davit Nibladze, 3.Toma Mchedlidze (74`Robert Kacprowicz), 4.Piotr Karpiński (kapitan), 5.Oleksandr Shevchenko, 6.Eryk Chain, 7.Krzysztof Justyński (64`Przemysław Serafin), 8.Patryk Olejnik (46`Szymon Witkowski), 9.Elguja Kikvadze, 10.Kamil Brzozowski, 11.Dmytro Prodeus, 12.Patryk Chain, 13.Polomea Kata Finau (74` Damian Wlaźlak), 14.Przemysław Dobijański, 15.Krystian Pogorzelski.
Rezerwa: Hubert Lewandowski, Łukasz Chain, Szymon Krupa.
Trenerzy: Przemysław Szyburski i Mirosław Żórawski.
Kierownik: Grzegorz Białkowski. Fizjoterapeuta: Adam Żok.

I kolejka Ekstraligi

20.08.2022, Ekstraliga – I kolejka
 
RC Orkan Sochaczew v KS Posnania Poznań  103:5 (56:0)  /Bartłomiej Gwozdecki, Daniel Skonieczny, Dariusz Reks/
Punkty Orkan: Pieter Steenkamp 33 (P, 14pd), Michał Szwarc 15 (3P), Bartłomiej Sadowski 10 (2P), Mateusz Pawłowski 10 (2P), Kacper Wróbel 10 (2P), Dawid Plichta 5 (P), Andre Meyer 5 (P), Adam Szwarc 5 (P), Oktawian Polakowski 5 (P), Wiktor Dobrowolski 5 (P).
Punkty Posnania: Jesus Canizales 5 (P).
 
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź  16:16 (13:8)  /Przemysław Filar, Tomasz Stępień, Grzegorz Michalik/
Punkty Budowlani: Nkululeko Ndlovu 11 (pd, 3K), Piotr Wiśniewski 5 (P).
Punkty Master Pharm: Kamil Brzozowski 11 (P, 2K), Toma Mchedlidze 5 (P).
 
UP Fitness Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków  28:12 (7:7)  /Łukasz Jasiński, Michał Jaczek, Tomasz Nowak/
Punkty Skra: Paul Walters 8 (pd, 2K), Sebastian Kostałkowski 5 (P), Michał Mirosz 5 (P), Violeti Kolo 5 (P), Łukasz Ślusarczyk 5 (P).
Punkty Juvenia: Peter Diergaardt 5 (P), Rafał Lewicki 5 (P), Riaan van Zyl 2 (pd).
Żółta kartka: Dariusz Janik (Juvenia).
 
MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce  71:3 (40:3)  /Dominik Jastrzębski, Daniel Kowalski, Dariusz Pawlicki/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 17 (P, 6pd), Dwayne Burrows 10 (2P), Adrian Seerane 10 (2P), Robert Olszewski 7 (P, pd), Mateusz Plichta 7 (P, pd), Kacper Drewczyński 5 (P), Władysław Grabowski 5 (P), Kakha Kavtaradze 5 (P), Adam Piotrowski 5 (P).
Punkty Pogoń: Mamuka Chanchibadze 3 (K).
 
21.08.2022, Ekstraliga – I kolejka
 
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia  45:10 (17:3)  /Adrian Pawlik, Dominik Jastrzębski, Łukasz Jasiński/
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 18 (3pd, 4K), Michał Krużycki 10 (2K), Milan Kossakowski 5 (P), Jason Makhari 5 (P), Zvien Klaasen 5 (P), Rafał Janeczko 2 (pd).
Punkty Arka: Szymon Sirocki 5 (P), Dawid Banaszek 5 (pd, K).
Żółta kartka: Krystian Szopa (Arka).

Przed sezonem 2022/23

Promocja Miasta Łodzi: wsparcie finansowe z WYDZIAŁU SPORTU UMŁ

Sponsor tytularny: MASTER PHARM

Sponsor strategiczny: WIZJA  MED.

Ostatnio  pozyskany nowy sponsor: SAWO GRUZ

Na koszulkach meczowych znajdują się logotypy sponsorów zespołu: Master Pharm, Wizja Med, Immergas, Veolia, Primavera, Toyota Łódź, Erbi group, Bio Medical Pharma.

Pełna lista sponsorów wraz z linkami znajduje się na oficjalnej stronie Klubu  www.rugbylodz.pl . Zapraszamy na nasz aktywny profil na facebook Budowlani SA ŁÓDŹ. Jesteśmy również na Instagramie: rugby_walczyc_i_wygrywac. Można nas znaleźć w YouTube na kanale Walczyć i Wygrywać, a mecze oglądać na kanale YT Ekstraliga Rugby.

Osoby funkcyjne w Klubie:

Prezes Zarządu: Krzysztof Serafin

Dyrektor Sportowy: Mirosław Żórawski

Kierownik zespołu: Grzegorz Białkowski

Sztab szkoleniowy:

Przemysław Szyburski – trener główny

Mirosław Żórawski – II trener

Błażej Wójtowicz – lekarz zespołu

Adam Kwapisz – konsultant medyczny

Adam Żok – konsultant fizjoterapii

LISTA ZAWODNIKÓW:

Lp Nazwisko i imię Rocznik Pozycja Uwagi
1.        Brzozowski Kamil 1998  Łącznik ataku  
2.        Chain Łukasz 2000 Skrzydłowy  
3.        Chain Patryk 2003 Łącznik ataku U20, senior 7
4.        Chain Eryk 2003 III linia U20, senior 7
5.        Dobijański Przemysław 2001 Śr/skrz/obrońca Senior 7
6.        Dułka Grzegorz 1987 Uniwersalny  
7.        Finau Polomea Kata 2000 Środkowy ataku Tonga
8.        Justyński Krzysztof 1987 II – III linia  
9.        Kacprowicz Robert 1998 Filar  
10.    Karpiński Piotr 1989 II linia KAPITAN
11.    Kikvadze Elguja 1998 Łącznik młyna Gruzja
12.    Kramarenko Vitalii 1987 I linia Kadra Ukrainy
13.    Krupa Szymon 2004 Skrzydłowy ataku Akademia RSA
14.    Lewandowski Hubert 2000 obrońca  
15.    Mchedlidze Toma 1984 Filar Gruzja/PL
16.    Nibladze Davit 1987 III linia/młynarz Gruzja
17.    Olejnik Patryk 2000 III linia  
18.    Orłowski Maciej 1988 Środkowy ataku  
19.    Plesiński Cezary 1999 Młynarz  
20.    Pogorzelski Krystian 1996 Obrońca Senior 7 i XV
21.    Prodeus Dmytro 1998 Skrzydłowy ataku Ukraina
22.    Rydzyński Łukasz 1989 Uniwersalny  
23.    Serafin Przemysław 1997 II – III linia  
24.    Shevchenko Oleksandr 1997 II linia Ukraina
25.    Urbaniak Paweł 1987 Łącznik ataku  
26.    Witkowski Szymon 1997 II-III linia  
27.    Wlaźlak Damian 1997 Skrzydłowy ataku  

 

Nowi zawodnicy:

Łukasz Chain, Patryk Chain, Eryk Chain – trzej dobrze zbudowani bracia, młodzi i bardzo obiecujący zawodnicy wypożyczeni na sezon ze Skry Warszawa, bliźniacy  Patryk i Eryk to reprezentanci Polski U20 oraz seniorów w rugby 7

Polomea Kata Finau – atletycznie zbudowany zawodnik  z Tonga, który ma za sobą występy w młodzieżowej reprezentacji Japonii, był z nami całą rundę wiosenną, lecz z powodu zakazu transferowego zagrał tylko w 3 meczach

Elguja Kikvadze – szybki łącznik z Gruzji, który z  powodu zakazu transferowego zagrał  z nami tylko dwa mecze

Dmytro Prodeus  – silny zawodnik z Ukrainy, który trenował z nami całą rundę, ale z powodu zakazu transferowego dokończył sezon w Białymstoku

Krzysztof Justyński – doświadczony zawodnik młyna, powrót po sezonie przerwy

Prowadzone są również międzynarodowe rozmowy oraz trwają poszukiwania nowych wartościowych zawodników do czasu zamknięcia  okienka transferowego (09.09).

Ubytki w składzie:

Michał Mirosz – przejście do Skry Warszawa

Adrian Seerane – przejście do Ogniwa Sopot

Tevita Soafa – wyjazd do Francji  (Federal 1 – AASS Rugby)

Mateusz Matyjak – po odnowionej kontuzji zakończył swoją przygodę z rugby

Główna baza szkoleniowa to nadal obiekt MOSiR Łodzianka, tam zadomowiliśmy się na dobre i tam odbędą się dwa pierwsze spotkania. Pozostałe dwa mecze zostaną rozegrane na Stadionie Miejskim, ustalonym przez operatora obiektów MAKiS. Wszystkie mecze będą transmitowane na kanale YT Ekstraliga Rugby (wymóg dyscyplinarny), a jeden mecz z każdej kolejki na platformie sport.tvp.pl na podstawie umowy PZR i TVP Sport (tylko finał na kanale otwartym TVP Sport).

            W okresie przygotowawczym rozpoczętym dość wcześnie w porównaniu z innymi klubami, bo już 19 lipca zajęcia prowadzone były na boisku MOSiR Łodzianka i w Centrum Vera Sport. W ramach przygotowań drużyna wzięła udział w turnieju plażowym Beach Side Rugby – Manufaktura 2022 (06.08).


 

Konferencja prasowa

W środę 17 sierpnia o godz. 12,00 odbyła się konferencja prasowa przed rozgrywkami sezonu 2022/23. Miejscem spotkania z łódzkimi mediami była restauracja stekowa „Whiskey in the Jar” w Manufakturze, która była partnerem turnieju rugby plażowego. Na spotkaniu przedstawiono zmiany w odmłodzonym składzie oraz zaprezentowano kilku nowych zawodników: Polomea Kata Finau, Łukasz, Patryk i Eryk Chain.

Przed konferencją do wszystkich mediów przesłano materiały dotyczące zespołu oraz kalendarz rundy jesiennej.


 

Kalendarz Ekstraligi – jesień 2022

EKSTRALIGA RUGBY – TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ 2022

(mamy 5 wyjazdów oraz 4 mecze w Łodzi: dwa pierwsze zostaną rozegrane na MOSiR Łodzianka i dwa ostatnie na Stadionie Miejskim)

    I kolejka 20/21.08.2022

Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź

(Lublin, sobota 20.08 godz.14,00)

RC Orkan Sochaczew v KS Posnania Poznań

MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce

UP Fitness Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków

RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia

    II kolejka 27/28.08.2022

KS Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź

(Poznań, sobota 27.08 godz.15,00)

RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin

RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk

Awenta Pogoń Siedlce v UP Fitness Skra Warszawa

RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot

    III kolejka 10/11.09.2022

Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia

(MOSiR Łodzianka, sobota 10.09 godz.15,00)

MKS Ogniwo Sopot v KS Posnania Poznań

UP Fitness Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew

RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce

Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków

    IV kolejka 17/18.09.2022

RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź

(Kraków, sobota 17.09 godz.15,00)

KS Posnania Poznań v RC Arka Gdynia

Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin

RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk

MKS Ogniwo Sopot v UP Fitness Skra Warszawa

     V kolejka 01/02.10.2022

Master Pharm Rugby Łódź v Awenta Pogoń Siedlce

(MOSiR Łodzianka, sobota 01.10 godz.15,00)

UP Fitness Skra Warszawa v KS Posnania Poznań

RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot

Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew

RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków

    VI kolejka 08/09.10.2022

RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź

(Sochaczew, sobota 08.10 godz.16,00)

KS Posnania Poznań v RzKS Juvenia Kraków

Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia

MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin

UP Fitness Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk

    VII kolejka 22/23.10.2022

Master Pharm Rugby Łódź v MKS Ogniwo Sopot

(Stadion Miejski, sobota 22.10 godz.17,00)

RC Lechia Gdańsk v KS Posnania Poznań

Edach Budowlani Lublin v UP Fitness Skra Warszawa

RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew

RzKS Juvenia Kraków v Awenta Pogoń Siedlce

    VIII kolejka 29/30.10.2022

UP Fitness Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź

(Warszawa, sobota 29.10 godz.14,00)

KS Posnania Poznań v Awenta Pogoń Siedlce

RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków

MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia

RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin

    IX kolejka 05/06.11.2022

Master Pharm Rugby Łódź v RC Lechia Gdańsk

(Stadion Miejski, sobota 05.11 godz.17,00)

Edach Budowlani Lublin v KS Posnania Poznań

RC Arka Gdynia v UP Fitness Skra Warszawa

RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot

Awenta Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew

    UWAGI:

Wszystkie mecze w Łodzi odbędą się na naturalnej – trawiastej murawie, mecze na MOSiR Łodzianka przy świetle dziennym, mecze na Stadionie Miejskim przy świetle sztucznym (wybór Stadionu zależny jest wyłącznie od operatora obiektów miejskich – MAKiS)

Termin rezerwowy 1 – 19/20.11.2022

Termin rezerwowy 2 – 26/27.11.2022


 

Wsparcie sponsorów Beach Side Rugby – Manufaktura 2022

To fakt – łódzki turniej w Manufakturze jest jedynym, na którym nie jest wymagana opłata wpisowa. Mało tego, bowiem dzięki partnerom imprezy wszystkie uczestniczące drużyny oraz kapitanowie, trenerzy, wyróżnieni zawodnicy otrzymują liczne upominki. Przede wszystkim od wielu lat dostajemy weekendowy termin oraz pełną możliwość wykorzystania plaży od zarządu Manufaktury wraz z technicznym wsparciem, dzięki czemu możemy zaprezentować się w kultowym miejscu  Łodzi.

Graliśmy o puchar Beach Side, bowiem bar przy plaży był nowym sponsorem tytularnym i zapewnił zawodnikom tradycyjną w rugby trzecią połowę. Barem Beach Side zarządza restauracja Whiskey in the Jar, która ufundowała  dla finalistów turnieju klubowego vouchery na sumę 1000 i 500 zł. Dwaj najlepsi zawodnicy zwycięskiej drużyny otrzymali vouchery do tajskiej restauracji King Kong (Oleksandr Shevchenko i Polomea Kata Finau), a pozostali vouchery do Barber Shop Kuza & Kucharska oraz suplementację z Bio Medical  Pharma. Od wielu lat partnerem zespołu ekstraligi oraz turnieju jest Polska Woda, która zabezpiecza nas w wodę mineralną Primavera. Długo z nami jest Immergas Polska, który funduje upominki dla najlepszego zawodnika każdego ligowego meczu oraz przekazuje na plażówkę atrakcyjne pakiety firmowe. Nie mogło obyć się bez t-shirtów z okazjonalnym nadrukiem, wykonanych w tym roku przez nowego partnera Sawo Gruz oraz pamiątkowych proporczyków od partnera technicznego rugby Keeza. Uroczystość zakończenia turnieju trwała dość długo, bowiem wręczaliśmy wszystkim zespołom pakiety złocistego napoju, które ufundował Kultowy Browar Staropolski  oraz pakiety upominkowe od Sawo Gruz. Nie zabrakło też dla ekip posiłku w postaci pakietów lunchowych od kolejnego naszego stałego partnera Sushi Kushi.