V kolejka Ekstraligi

UP Fitness Skra Warszawa v KS Posnania Poznań 101:7 (49:7)
Skra: Paul Walters 41 (3P, 13pd), Miłosz Kasiński 20 (4P), Bercho Botha 10 (2P), Mykola Shalaiev 5 (P), Ksawer Struss 5 (P), Szymon Twardowski 5 (P), Robert Bosiacki 5 (P), Mattia Bastinelli Gambini 5 (P), Hubert Stelmaszyński 5 (P).
Posnania: Maciej Paluch 5 (P), Michał Hebda 2 (pd).
Master Pharm Rugby Łódź v Awenta Pogoń Siedlce 83:7 (54:0)
Master Pharm: Kamil Brzozowski 23 (P, 9pd), Vitalii Kramarenko 10 (2P), Eryk Chain 10 (2P), Patryk Chain 10 (2P), Krystian Pogorzelski 10 (P), Krzysztof Justyński 5 (P), Dmytro Prodeus 5 (P), Przemysław Dobijański 5 (P), Damian Wlaźlak 5 (P).
Pogoń: Kacper Skup 5 (P), Mamuka Chanchibadze 2 (pd).
Żółte kartki: Krzysztof Justyński (Master Pharm), Giorgi Maisuradze, Przemysław Rajewski, Kacper Skup (Pogoń).
Czerwone kartki: Rati Asatiani (Pogoń).
RC Arka Gdynia – RzKS Juvenia Kraków 33:45 (12:21)
Arka: Oskar Zypper 10 (2P), Mykoła Karasewicz 10 (2P), Dawid Banaszek 8 (4pd), Szymon Sirocki 5 (P).
Juvenia: Rian van Zyl 20 (2P, 5pd), Peet Vorster 5 (P), Bartłomiej Skoczeń 5 (P), Peter Diergaardt 5 (P), Hanreco van Zyl 5 (P), Andrii Lavtakov 5 (P).
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot 34:43 (19:29)
Lechia: Paweł Boczulak 16 (2pd, 4K), Payi Xolela 8 (P, K), Michał Krużycki 5 (P), Robert Wójtowicz 5 (P).
Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 16 (P, 4pd, K), Kostiantyn Bezverkhyi 5 (P), Robert Olszewski 5 (P), Dwayne Burrows 5 (P), Nikolas Wołowczyk 5 (P).
Żółte kartki: Paweł Boczulak 2, Jerzy Wojnicz (Lechia), Roman Zhuk (Ogniwo).
Czerwone kartki: Paweł Boczulak (w rezultacie drugiej żółtej).
Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew 26:24 (7:14)
Budowlani: Nkululeko Ndlovu 21 (P, 2pd, 3K, DG), Michał Węzka 5 (P).
Orkan: Pieter Steenkamp 9 (P, 2pd), Jonathan O’Neill 5 (P), Michał Kępa 5 (P), Bartłomiej Sadowski 5 (P).

Pogoń Siedlce rozgromione

V kolejka Ekstraligi Rugby – sobota 01.10.2022 MOSiR Łodzianka g.15,00
Master Pharm Rugby Łódź – Awenta Pogoń Siedlce 83:7 (54:0)
Sędziowie: Daniel Skonieczny, Dariusz Reks, Kamil Mikołajczyk
Punkty dla Master Pharm Rugby Łódź: Kamil Brzozowski-23 (1×5, 9×2), Vitalii Kramarenko-10 (2×5), Eryk Chain-10 (2×5), Patryk Chain-10 (2×5), Krystian Pogorzelski-10 (2×5), Krzysztof Justyński-5, Dmytro Prodeus-5, Przemysław Dobijański-5, Damian Wlaźlak-5.
Czerwona kartka-Asatiani Rati (Pogoń Siedlce)
Żółte kartki-Rajewski Przemysław, Skup Kacper, Maisuradze Giorgi (Pogoń Siedlce), Krzysztof Justyński (Master Pharm Rugby Łódź)
Skład Master Pharm Rugby Łódź:
1. Kramarenko Vitalii
2. Plesiński Cezary (41`Nibladze Davit)
3. Kacprowicz Robert (53`Krupa Szymon, 60`Kacprowicz Robert)
4. Karpiński Piotr
5. Oleksandr Shevchenko
6. Chain Eryk
7. Justyński Krzysztof
8. Olejnik Patryk
9. Elguja Kikvadze
10. Brzozowski Kamil
11. Dobijański Przemysław (41`Lewandowski Hubert)
12. Chain Patryk
13. Finau Polomea Kata (53`Chain Łukasz)
14. Prodeus Dmytro (41`Wlaźlak Damian)
15. Pogorzelski Krystian
Rezerwa: Mchedlidze Toma, Witkowski Szymon
Trenerzy: Szyburski Przemysław, Żórawski Mirosław
Kierownik: Grzegorz Białkowski, Lekarz: Wójtowicz Błażej, Fizjo: Żok Adam
Skład Awenta Pogoń Siedlce:
1. Asatiani Rati
2. Dąbrowski Mateusz (8`Sadowski Michał)
3. Hurylov Konstantyn (41`Krasuski Mateusz)
4. Maisuradze Giorgi
5. Bareja Bartłomiej
6. Radzikowski Arkadiusz
7. Struchkovskyi Eduard
8. Vertyletskyi Eduard (41`Mazur Wiktor)
9. Bobryk Eryk
10. Chanchibadze Mamuka
11. Boruc Kacper
12. Rajewski Przemysław
13. Skup Kacper
14. Dziedzic Sebastian
15. Korneć Łukasz
Trener: Vertyletskyi Eduard, Kierownik: Kryszczuk Maciej, Fizjo: Gut Kamil

Sesja zdjęciowa

W czwartek 29 września odebraliśmy w Tomadexie nowe koszulki meczowe od naszego partnera technicznego Keeza. Tego samego dnia przed treningiem odbyła się indywidualna sesja zdjęciowa zawodników. Autorem tych zdjęć był operator, fotograf, miłośnik rugby i przyjaciel Klubu – Mirosław Jabłoński.


 

IV kolejka Ekstraligi

Juvenia Kraków – Master Pharm Rugby Łódź 17:49 (3:21)
Juvenia: Riaan van Zyl 7 (2pd, K), Nykyta Hostyuk 5 (P), Bartłomiej Skoczeń 5 (P).
Master Pharm: Vitalii Kramarenko 20 (4P), Kamil Brzozowski 10 (5pd), Polomea Kata Finau 10 (2P), Patryk Chain 9 (P, 2pd).
Żółte kartki: Maciej Dorywalski, Andrii Matsiuk (Juvenia), Davit Nibladze (Master Pharm)
Posnania Poznań – Arka Gdynia 29:68 (15:19)
Posnania: Bartosz Kubalewski 10 (2P), Dawid Kinast 5 (P), Michał Hebda 5 (P), Mateusz Nitschke 5 (P), Wojciech Kapustka 2 (pd), Michał Wrona 2 (pd).
Arka: Dawid Banaszek 23 (P, 9pd), Szymon Sirocki 20 (4P), Kacper Krużycki 10 (2P), Oskar Zypper 5 (P), Paweł Grzenkowicz 5 (P), Mykola Karasevych 5 (P).
Ogniwo Sopot – Skra Warszawa 25:22 (22:12)
Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 10 (2pd, 2K), Wiktor Wilczuk 5 (P), Kacper Drewczyński 5 (P), Władysław Grabowski 5 (P).
Skra: Paul Walters 7 (2pd, K), Bercho Botha 5 (P), Michał Mirosz 5 (P), Miłosz Kasiński 5 (P).
Żółte kartki: Kacper Drewczyński (Ogniwo), Martin Mangongo (Skra)
Orkan Sochaczew – Lechia Gdańsk 27:25 (14:10)
Orkan: Pieter Steenkamp 12 (3pd, 2K), Artem Zarovnyi 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P), Jakub Budnik 5 (P).
Lechia: Paweł Boczulak 10 (2pd, 2K), Marek Płonka Jr 5 (P), Dillon Afrika 5 (P), Bartosz Kruszczyński 5 (P).
Awenta Pogoń Siedlce – Edach Budowlani Lublin 10:31 (10:17)
Pogoń: Mamuka Chanchibadze 5 (pd, K), Przemysław Rajewski 5 (P).
Budowlani: Ndlovu Nkululeko 6 (3pd), Robizon Kelberashvili 5 (P), Piotr Wiśniewski 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Pretorius Gerhardus 5 (P), Marzuq Maarman 5 (P).

Zwycięstwo z bonusem w Krakowie

Ekstraliga – IV kolejka, 17.09.2022 (sobota, godz.15,00)
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź 17:49 (3:21)
Sędziowie: Adrian Pawlik, Tomasz Stępień, Mieszko Lech
Punkty dla Master Pharm Rugby Łódź: Vitalii Kramarenko-20 (4×5), Kamil Brzozowski-10 (5×2), Polomea Kata Finau-10 (2×5), Patryk Chain-9 (1×5, 2×2).
Żółta kartka: Davit Nibladze.
Skład Master Pharm Rugby Łódź:
1. Vitalii Kramarenko
2. Cezary Plesiński
3. Toma Mchedlidze (56`Robert Kacprowicz)
4. Piotr Karpiński (64`Patryk Olejnik)
5. Oleksandr Shevchenko
6. Eryk Chain
7. Przemysław Serafin (41`Davit Nibladze)
8. Szymon Witkowski
9. Elguja Kikvadze
10. Kamil Brzozowski (45`Hubert Lewandowski)
11. Przemysław Dobijański
12. Patryk Chain
13. Polomea Kata Finau
14. Damian Wlaźlak (65`Dmytro Prodeus)
15. Krystian Pogorzelski (64`Łukasz Chain)
Trenerzy: Przemysław Szyburski i Mirosław Żórawski
Kierownik: Grzegorz Białkowski, Fizjoterapeuta: Adam Żok

III kolejka Ekstraligi

III kolejka – sobota 10.09

RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce  57:14 (45:0)  
Lechia: Payi Xoleta 20 (4P), Paweł Boczulak 10 (5pd), Michał Krużycki 5 (P), Bartosz Kruszczyński 5 (P), Kevin Bracik 5, Zavien Klaasen 5 (P), Robert Wójtowicz 5, Rafał Janeczko 2 (pd).
Pogoń: Przemysław Rajewski 5 (P), Kacper Skup 5 (P), Mamuka Chanchibadze 4 (2pd).

Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków  23:11 (10:6)  
Budowlani: Michał Węzka 5 (P), Marzuq Maarman 5 (P), Bartłomiej Jasiński 5 (P), Piotr Skałecki 5 (P), Gerhardus Pretorius 3 (K).
Juvenia: Riaan van Zyl 6 (2K), Andrii Lavtakov 5 (P).
Żółta kartka: Hannes van Zyl (Juvenia).

Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia  56:5 (36:5)
Master Pharm: Polomea Finau 16 (P, 4pd, K), Vitalii Kramarenko 10 (2P), Toma Mchedlidze 10 (2P), Davit Nibladze 10 (2P), Przemysław Dobijański 5 (P), Piotr Karpiński 5 (P).
Arka: Krystian Szopa 5 (P).
Żółta kartka: Sandro Papunashvili (Arka).

MKS Ogniwo Sopot v KS Posnania Poznań  69:5 (26:5)  
Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 24 (2P, 7pd), Mateusz Plichta 15 (3P), Kakha Kavteradze 10 (2P), Dwayne Burrows 5 (P), Stanisław Powała-Niedźwiecki 5 (P), Konstantyn Bezverkhyi 5 (P), Sebastian Szulta 5 (P).
Posnania: Bartosz Kubalewski 5 (P).

III kolejka – niedziela 11.09

UP Fitness Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew 32:21 (17:6)
Skra: Paul Walters 15 (P, 2pd, 2K), KP 7, Bercho Botha 5 (P), Arkadiusz Janeczko 5 (P).
Orkan: Pieter Steenkamp 11 (pd, 3K), Michał Szwarc 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P).
Żółte kartki: Tomasz Gołąb (Skra), Andre Meyer, Jonathan O’Neill, Radosław Rakowski (wszyscy Orkan).


 

Wysokie zwycięstwo z Arką

III kolejka Ekstraligi Rugby – MOSiR Łodzianka, sobota 10.09.2022
Master Pharm Rugby Łódź – RC Arka Gdynia 56:5 (36:5)
Sędziowie: Adrian Pawlik, Dariusz Reks, Mateusz Kaczmarek.
Punkty Master Pharm Rugby Łódź: Polomea Kata Finau – 16 (1×5, 4×2, 1×3), Vitalii Kramarenko -10 (2×5), Toma Mchedlidze – 10 (2×5), Davit Nibladze – 10 (2×5), Piotr Karpiński – 5 (1×5), Przemysław Dobijański – 5 (1×5).
Punkty RC Arka Gdynia: Krystian Szopa – 5.
Żółta kartka: Sandro Papunashvili (RC Arka Gdynia)
Skład Master Pharm Rugby Łódź:
1. Vitalii Kramarenko (75`Szymon Krupa)
2. Cezary Plesiński
3. Toma Mchedlidze (41`Robert Kacprowicz)
4. Piotr Karpiński (c) (60`Patryk Olejnik)
5. Oleksandr Shevchenko
6. Davit Nibladze
7. Krzysztof Justyński (41`Przemysław Serafin)
8. Szymon Witkowski
9. Elguja Kikvadze
10. Patryk Chain (1`Eryk Chain)
11. Dmytro Prodeus
12. Przemysław Dobijański
13. Polomea Kata Finau
14. Damian Wlaźlak (54`Łukasz Chain)
15. Krystian Pogorzelski (41`Hubert Lewandowski)
Trenerzy: Przemysław Szyburski, Mirosław Żórawski. Lekarz: Błażej Wójtowicz. Fizjoterapeuta: Adam Żok. Kierownik: Grzegorz Białkowski.
Skład RCArka Gdynia:
1. Willimas de Angelo Chevaan (68`Daniel Bartkowiak)
2. Dominik Mohyła (57`Piotr Bojke)
3. Oskar Derwis
4. Sadro Papunashvili
5. Oskar Zypper
6. Viacheslav Miziak (53`Bartosz Kruk-Miler)
7. Chirume Zvikomborero (70`Nikodem Brill)
8. Rafał Ziętkowski
9. Mateusz Szyc (63`Marcin Wolszon)
10. Dawid Banaszek (75`Patrick Steindl)
11. Krystian Szopa
12. Paweł Grzenkowicz
13. Mykola Karasevych
14. Karol Lipski (70`Damian Dzięcielski)
15. Szymon Sirocki
Trenerzy: Dariusz Komisarczuk, Paweł Dąbrowski. Fizjoterapeuta: Paweł Świątczak.

Pewna wygrana w Poznaniu

KS Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź  5:51 (0:22)  
Punkty dla Posnanii: Michał Hebda 5 (P).
Punkty dla Master Pharm Rugby Łódź: Patryk Chain 18 (P, 4pd, K), Witalij Kramarenko 15 (3P), Polomea Kata Finau 10 (2P), Krystian Pogorzelski 5 (P), Łukasz Chain 5 (P).

Skład Master Pharm Rugby Łódź: 1.Vitalii Kramarenko, 2. Cezary Plesiński, 3. Toma Mchedlidze (52`Robert Kacprowicz), 4. Piotr Karpiński (56`Eryk Chain), 5. Oleksandr Shevchenko, 6. Szymon Witkowski (41`Przemysław Serafin), 7. Krzysztof Justyński, 8. Patryk Olejnik, 9. Elguja Kikvadze, 10. Patryk Chain, 11. Dmytro Prodeus (52`Hubert Lewandowski), 12. Premysław Dobijański, 13. Polomea Finau, 14. Damian Wlaźlak (72`Szymon Krupa), 15. Krystian Pogorzelski (56`Łukasz Chain)

Trenerzy: Przemysław Szyburski, Mirosław Żórawski. Kierownik: Grzegorz Białkowski, Fizjoterapeuta: Mikołaj Misiak


 

II kolejka Ekstraligi

II kolejka 27/28.08.2022:

Awenta Pogoń Siedlce v Up Fitness Skra Warszawa  7:47 (7:26)  
Pogoń: Eduard Vertyletski 5 (P), Mamuka Chanchibadze 2 (pd).
Skra: Paul Walters 22 (2P, 6pd), Bercho Botha 5 (P), Daniel Gdula 5 (P), Violeti Kolo 5 (P), Martin Mangogo 5 (P), Michał Mirosz 5 (P).

KS Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź  5:51 (0:22)  
Posniania: Michał Hebda 5 (P).
Master Pharm: Patryk Chain 18 (P, 4pd, K), Witalij Kramarenko 15 (3P), Polomea Kata Finau 10 (2P), Krystian Pogorzelski 5 (P), Łukasz Chain 5 (P).

RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin  6:17 (6:11)  
Arka: Dawid Banaszek 6 (2K).
Budowlani: Gerhardus Pretorius 12 (4K), Piotr Wiśniewski 5 (P).
Żółte kartki: Oskar Zypper, Paweł Grzenkowicz (obaj Arka).

RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot  18:13 (6:10)  
Orkan: Pieter Willem Steenkamp 18 (6pd).
Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 8 (pd, 2K), Kacper Drewczyński 5 (P).
Żółte kartki: Andre Meyer (Orkan), Wojciech Piotrowicz (Ogniwo)

RzKS Juvenia Kraków – RC Lechia Gdańsk 16:17 (8:0)
Juvenia: Riaan van Zyl 11 (P, 2K), Artur Fursenko 5 (P).
Lechia: Paweł Boczulak 7 (2pd, K), Michał Krużycki 5 (P), Marek Płonka Jr 5 (P).


 

Remis w Lublinie

I kolejka Ekstraligi sezonu 2022/23 – sobota 20.08 g.14,00.
Edach Budowlani Lublin – Master Pharm Rugby Łódź 16:16 (13:8)
Punkty Edach Budowlani Lublin: Nkululeko Ndlovu 11 (3K, 1pd), Piotr Wiśniewski 5 (P).
Punkty Master Pharm Rugby Łódź: Kamil Brzozowski 11 (P, 2K), Toma Mchedlidze 5 (P).
Sędziowali: Przemysław Filar, Tomasz Stępień, Grzegorz Michalik.
Skład Edach Budowlani Lublin: Maarman, Skałecki (52` Novikov), Kelberashvili, Król, Jasiński, Musur, Dec (50` Zduńczuk), Wiśniewski, Kazembe, Ndlovu (66` S. Panasiuk), Brzezicki (58` Bobruk), Szczepański, Pretorius, Grabowski, Węzka.
Skład Master Pharm Rugby Łódź: 1.Vitalii Kramarenko, 2.Davit Nibladze, 3.Toma Mchedlidze (74`Robert Kacprowicz), 4.Piotr Karpiński (kapitan), 5.Oleksandr Shevchenko, 6.Eryk Chain, 7.Krzysztof Justyński (64`Przemysław Serafin), 8.Patryk Olejnik (46`Szymon Witkowski), 9.Elguja Kikvadze, 10.Kamil Brzozowski, 11.Dmytro Prodeus, 12.Patryk Chain, 13.Polomea Kata Finau (74` Damian Wlaźlak), 14.Przemysław Dobijański, 15.Krystian Pogorzelski.
Rezerwa: Hubert Lewandowski, Łukasz Chain, Szymon Krupa.
Trenerzy: Przemysław Szyburski i Mirosław Żórawski.
Kierownik: Grzegorz Białkowski. Fizjoterapeuta: Adam Żok.