SEZON 2022/2023

EKSTRALIGA 2022/2023

  Klub Mecze Z R P Punkty Bilans Bonus
01 Ogniwo Sopot 8 7 0 1  34 309-114 6
02 Master Pharm Rugby Łódź 9 6 1 2  33 348-143 7
03 Up Fitness Skra Warszawa 9 7 0 2  32 397-138 4
04 Edach Budowlani Lublin 8 6 1 1  31 194-125 5
05 Orkan Sochaczew 9 6 0 3  30 445-178 6
06 Lechia Gdańsk 9 4 0 5  22 299-277 6
07 Juvenia Kraków 8 2 0 6  12 203-252 4
08 Arka Gdynia 9 2 0 7  10 167-424 2
09 Awenta Pogoń Siedlce  9 1 0 8  5 89-418 1
10 Posnania Poznań 8 1 0 7  5 129-537 1
 
05-06.11.2022 – IX kolejka

Awenta Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew 23:61 (20:28) /rozegrany 06.11.2022/
Edach Budowlani Lublin v KS Posnania Poznań – przełożony, termin do ustalenia
Master Pharm Rugby Łódź v RC Lechia Gdańsk 29:24 (12:7)
RC Arka Gdynia v Up Fitness Skra Warszawa 12:57 (0:29)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot – przełożony na wiosnę 202329-30.10.2022 – VIII kolejka

RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin 28:32 (19:10)
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków 52:19 (33:12)
UP Fitness Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź 30:29 (17:17)
KS Posnania Poznań v Awenta Pogoń Siedlce 10:36 (10:22)
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 43:3 (19:3) /rozegrany 13.11.2022/22-23.10.2022 – VII kolejka

RC Lechia Gdańsk v KS Posnania Poznań 69:26 (41:7)
Edach Budowlani Lublin v UP Fitness Skra Warszawa 24:24 (9:6)
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0 za udział nieuprawnionego zawodnika
RzKS Juvenia Kraków v Awenta Pogoń Siedlce 43:8 (22:3)
Master Pharm Rugby Łódź v MKS Ogniwo Sopot 5:15 (5:9)
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew 5:115 (0:59)08-09.10.2022 – VI kolejka

UP Fitness Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk 80:0 (38:0)
KS Posnania Poznań v RzKS Juvenia Kraków 42:40 (18:19)
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź 24:30 (10:15)
MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin 30:24 (19:13)
Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia 17:25 (10:7)01-02.10.2022 – V kolejka

UP Fitness Skra Warszawa v KS Posnania Poznań 101:7 (49:7)
Master Pharm Rugby Łódź v Awenta Pogoń Siedlce 83:7 (54:0)
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków 33:45 (12:21)
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot 34:43 (19:29)
Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew 26:24 (7:14)17-18.09.2022 – IV kolejka

KS Posnania Poznań v RC Arka Gdynia 29:68 (15:19)  /Posnania: -1 pkt*/
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź 17:49 (3:21) 
MKS Ogniwo Sopot v UP Fitness Skra Warszawa 25:22 (22:12)  /Skra: -1 pkt*/
Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin 10:31 (10:17)
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk 27:25 (14:10)10-11.09.2022 – III kolejka
RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce 57:14 (45:0)
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków 23:11 (10:6)
Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia 56:5 (36:5)
MKS Ogniwo Sopot v KS Posnania Poznań 69:5 (26:5)
UP Fitness Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew 32:21 (17:6)  /Skra: -1 pkt*/

27-28.08.2022 – II kolejka
Awenta Pogoń Siedlce v Up Fitness Skra Warszawa 7:47 (7:26)
KS Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź 5:51 (0:22)
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin 6:17 (6:11)
RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 18:13 (6:10)
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk 16:17 (8:0)

20-21.08.2022 – I kolejka
RC Orkan Sochaczew v KS Posnania Poznań 103:5 (56:0)
* – Odjęto 1 punkt Posnanii za brak realizacji „Programu Młodzieżowiec”

MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce 71:3 (40:3)
UP Fitness Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków 28:12 (7:7)
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 45:10 (17:3)
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź 16:16 (13:8)